Jak uratować związek?

Gdy problemy w związku osiągają bardzo duże rozmiary i kłótnie zdarzają się niemal codziennie to coraz częściej planuje się zakończenie związku. Jednak jeśli partnerzy chcą walczyć o związek to istnieje kilka sposobów, dzięki którym mogą uratować związek. Jak należy to zrobić?

Czy zawsze należy ratować związek?

Nie powinno się ratować związku za wszelką cenę, powinno na tym zależeć obu partnerom. Jeśli chociaż jedna osoba nie chce ratować związku to nie ma sensu aby podejmować jednostronny wysiłek. Ratowanie związku ze względu na dziecko bez chęci ratowania związku obu stron nie ma sensu, co więcej robimy krzywdę dziecku. Jeśli jednak ta wola istnieje z obu stron to należy ratować związek.

Sposoby na ratowanie związku

Popularnym i często skuteczną metodą ratowania związku jest wizyta u psychologa i terapia małżeńska, jednak jeśli partnerom zależy na związku to spróbują każdego sposobu. Jednym z takich sposobów jest wybranie się na masaż tantryczny dla par. Pozwoli to głębsze poznanie partnera i odkryć na nowo samych siebie i ponownie odczuć do siebie zaufanie i uczucie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Wypowiedz się na ten temat