Jaką kosmetyczkę wybrać?

Kobiety uwielbiają kosmetyki. Można powiedzieć, że żadna z nas nie potrafi zacząć dnia bez użycie kosmetyków. Każde wyjście do galerii zazwyczaj kończy się kupnem naszego ulubionego kremu, maskary lub lakieru do paznokci. Czego wynikiem jest coraz większy brak miejsca w naszej kosmetyczce. Jeśli nie chcemy, aby nasze kosmetyczki przypominały hale produkcyjne Bydgoszcz powinnyśmy dobrać kosmetyczkę odpowiednio do naszych potrzeb.

sxc.hu
sxc.hu
  1. Kosmetyczki przezroczyste. To najlepszy model dla kobiet, które mają dużą ilość kosmetyków i często mają problem z odnalezieniem konkretnego kosmetyków w swojej kosmetyczce. Ten typ kosmetyczki nie należy do najbardziej eleganckich, ale z pewnością cechuje się dużą praktycznością. Dlatego też najlepiej sprawdzi się w domowej łazience.
  2. Kosmetyczka satynowa lub jedwabna. Jeśli zależy nam na nieco elegantszej kosmetyczce możemy wybrać równie dużą ale delikatniejszą kosmetyczkę z jedwabiu lub z satyny. Podobno najbardziej korzystnymi kolorami jest czarny, granat lub ciemny fiolet, ale wybór koloru postawiam osobistej dyskusji. W tego typu kosmetyczce na pewno zmieścimy większość naszych kosmetyków, jednak będzie nam na pewno trudniej szukać rzeczy niż w przypadku kosmetyczki przezroczystej. Kosmetyczki jedwabne lub satynowe doskonale nadają się w podróż.
  3. Kopertówki. To najmniejsze kosmetyczki, doskonale nadające się do wieczorowego wyjścia. Pamiętajmy jednak, że zmieści się tam jedynie pomadka, tusz do rzęs i ewentualnie mały puder. W tym przypadku możemy zapomnieć o flakoniku naszych ulubionych perfum.

Najlepiej będzie jeśli zainwestujemy  w kilka kosmetyczek. Nie jest to duży koszt,  a bardzo ułatwi nam korzystanie z naszych ulubionych kosmetyków.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

Wypowiedz się na ten temat