KIM JEST KELLY BROOK?

            Kelly Brook to angielska modelka, prezenterka, aktorka oraz projektantka, której sztampowym produktem są kostiumy kąpielowe, ale także sukienki, koszulki, spodnie, czy w końcu – buty oraz dodatki. Z początku jednak nic nie wskazywało, że osiągnie tak wielka karierę. Droga ta nie należała jednak do najprostszych i najłatwiejszych.

Kelly urodziła się jako córka kucharki i robotnika budowlanego. Po ukończeniu szkoły średniej, rozpoczęła studia w Londynie. To właśnie na tym etapie swojego życia zaczęła stawiać pierwsze kroki w modelingu.

            Mając 16 lat, zwyciężyła w konkursie piękności. Jej twarz pojawiła się na okładkach najbardziej znanych magazynów, w tym Cosmopolitan, Talker, The Face, Sky czy w końcu – FHM. Jako dziewczyna wręcz można powiedzieć – stworzona do mediów, brała udział w światowych kampaniach marek takich jak Lee, Sure, Renault Megane, czy Walkers. Z pewnością dużym wyróżnieniem było pojawienie się na największym plakacie w Anglii spowodowane ambasadorowaniem kolekcji bielizna damska sklep internetowy Triumph Flaunt.

sxc.hu
sxc.hu

W 2007 roku, Kelly Brook wystąpiła w piątej edycji Tańca z gwiazdami, emitowanego przez stację BBC. Niestety, z powodu nagłej śmierci ojca, aktorka wycofała się w 9 tygodniu konkursu.

            Kelly kojarzona jest z wyjątkowo kobiecym i zmysłowym stylem. Dzięki swoim kształtom, z pewnością trafia w gusta mężczyzn na całym świecie. Nic więc dziwnego, że dzięki swojej urodzie trafia na pierwsze okładki magazynów oraz czasopism. Brook jest przykładem potwierdzającym powiedzenie „od pucybuta do Rockefellera”. To dzięki ciężkiej pracy ma teraz to, na co zasłużyła.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

KOMENTARZE

Wypowiedz się na ten temat