Kwiaty na wesele.

Chociaż wybór bukietu dla pani młodej wydaje nam się najmniej stresujący nie jest to wcale taka prosta sztuka. Wesele i ślub to czas kiedy wszystko musi być harmonijne współgrać  ze sobą.  Bukiet nie możemy być dodatkiem nic nie znaczącym, który do niczego nie pasuje. Chociaż jest to jeden z najmniejszych elementów podczas ceremonii wiele osób zwraca na to uwagę dlatego warto dopilnować by wyglądał on dobrze i komponował się z resztą.

Bukiet to dopełnienie stylizacji nie tylko pani młodej ale również pana młodego.  Pomimo iż nie powinno dobrać się krawatu do sukni pani młodej, to w przypadku małej dopinki podczas ślubu można skusić się na podobne kwiaty w dopince pana młodego jak w bukiecie młodej pani.  Bukiet powinien również współgrać z fryzurą oraz z makijażem pani młodej. Dzięki czemu nie będzie się wyróżniał za bardzo, ale nie będzie się tez zlewać.

Jeśli zdecydowałyśmy się na wykwintna i bardzob ślubna powinniśmy pomyśleć nad nieco skromniejszym bukietem. Kwiaty powinny dodawać uroku, a nie zwracać największa uwagę. W przypadku, gdy nasza sukienka jest bardziej skromna możemy pozwolić sobie na nieco bogatszy bukiet. Pamiętajmy, że bierzemy ślub a nie pierwsza komunię świętą.  Dobrym sposobem na nieco bogatszą odsłonę bukietu są trochę mocniejsze kolory taki jak bordo albo kobalt. Dobrze jest też dobrać te kolory do muszki pana młodego lub dodać pin z małym kwiatkiem w tym kolorze.

sxc.hu
sxc.hu

Również bardzo ważną sprawą jest również to, by bukiet panny młodej dobrze komponował się z kwiatami w kościele. Nie powinien być on taki sam jak przypięte bukiety, ponieważ nie będzie to atrakcyjnie wyglądać. Poza tym, w kościele często są bardzo bogate kwiaty. Warto jednak dobrać kolorystycznie kwiaty, dzięki czemu wszystko będzie się dobrze komponować.

Jak widać organizacja wesel Warszawa  nie jest taka trudna, wystarczy ze wszystkim podchodzić ze smakiem i wdziękiem. Pamiętajmy też, że nasz ślub nie możemy być karykaturą, która będzie przejaskrawiona.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

KOMENTARZE

Wypowiedz się na ten temat