Wyjedź na tanie wakacje

 

Po kilku depresyjnych, zimnych i ciemnych miesiącach, Polacy stanowczo potrzebują odetchnąć w pełnym słońcu i zażyć sporą dawkę witaminy D. I to nie jest żart. Witamina D, którą czerpać możemy jedynie ze słońca lub suplementacji, odpowiada między innymi za nasze dobre samopoczucie. Niedobór powoduje rozdrażnienie, a nawet bóle mięśniowe. I jak tu efektywnie pracować? Potrzebujemy urlopu! Najlepiej nie czekać na miesiące wakacyjne i już dziś zaplanować swój wyjazd w ciepłe kraje! Po co? Aby zaoszczędzić ciężko zarobione pieniądze!

Jak wyjechać tanio w ciepłe kraje?

barcelona (sxc.hu)
barcelona (sxc.hu)

Kto nie marzy o wyjeździe do Hiszpanii? Lazurowa woda, piaszczyste plaże – wyobraźnia podpowiada, że nie da się nie wypocząć w tym kraju.  Jednak dla wielu ta destynacja wydaje się ponad zasięgiem ze względu na ceny. Uspokajamy – Hiszpania nie musi być droga, wystarczy dobrze zorganizować wyjazd.

Po pierwsze, odpowiednio wcześniej poszukaj tanich lotów. Już w marcu, a nawet zimą można trafić na korzystne promocje. Oczywiście szukaj na stronach znanych i  niedrogich przewoźników. Jeśli nie znalazłeś dobrej ceny w lipcu czy sierpniu,  weź pod uwagę miesiące jesienne i wiosenne. Promocje na stronach lotów pojawiają się nieregularnie i trzeba być czujnym.

Po drugie, gdy już zarezerwujesz przelot, zajmij się poszukiwaniem noclegu. Tu też wcale nie musi być drogo. Najważniejsze, aby Twój hotel  nie leżał w turystycznym centrum. Poza tym hotele mogą być dość drogie, dlatego raczej skup się na szukaniu pokojów lub hiszpania domy do wynajęcia, jeżeli jedziesz z rodziną. Są to najkorzystniejsze dla Twego portfela opcje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

KOMENTARZE

Wypowiedz się na ten temat